Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Google Nexus 7 – test nowego Króla androidowych tabletów!

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: mobileman.pl, dn. 24.09.2012 godz. 21:52

    Myślicie, że przesadziłem z tytułem? Przez moje ręce przeszło już ponad 20 róznych tabletów z systemem Android, z różnych pułapów cenowych. Do tej pory żaden nie wylądował u mnie obok iPada, jako mój prywatny sprzęt. Każdemu coś brakowało, możliwe że Androida 4.1.1, chociaż 3.2.2 w Motoroli Xoom 2 ME nie był taki zły. Tym razem tablecik zostaje u mnie na stałe, za Nvidię Tegrę 3, 7 calowy ekran z rodzielczością 1200x800, lekkość, poręczność, świetne wykonanie... a o innych jego właściwościach możecie się przekonać z testu wideo zamieszczonego poniżej. Zapraszam do oglądania i łapki w górę :) Z góry dziękuję.

UPDATE: 15.11.2012 - dzisiaj Nexus 7 (wersja bez 3G) dostał aktualizację do Androida 4.2 :)

 

 

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Komentarze:
ziomek
dn. 05.01.2013 godz. 07:26:24
hahahaha a to zabawne :D 2 Lata temu dostałem pod choinkę LG swift gt540 który zajął 1 miejsce na mobileman.pl rok temu dostałem pod choinkę htc wildfire s który zajął 1 miejsce na mobileman.pl w te święta dostałem pod choinkę nexusa 7 :D
mobi
dn. 16.11.2012 godz. 04:26:42
Kaczor widać, że nie miałeś go nigdy w rękach i nic o nim nie wiesz. Słyszałeś może, że jest wersja 3G z 32GB pamięci? 16GB też wystarczy w zupełności, chyba, że się chce mieć na raz wszystkie gry Gameloftu. Na 16GB wchodzą 3-4 bardzo duże gry (po 2GB) kilka mniejszych typu Angry Birds, do tego wejście nawigacja i jeszcze 7-8 filmów. Czy na wyjazd 2 tygodniowy na wakacje komuś więcej potrzeba? Jak się jest w domu to nawet 8GB nie stanowi żadnego ograniczenia, więc ten wyolbrzymiony problem z brakiem wejścia na kartę to kompletny mit. Ekran się nie chce obracać, a to ciekawe? Nie zauważyłem z tym żadnych problemów, obraca się w każdą stronę. Zanim zaczniesz się wypowiadać na jakiś temat, najpierw trzeba coś w tym temacie wiedzieć. Dopuściłem twój komentarz, że na niego odpowiedzieć i wyprowadzić ludzi z błędu, którzy podobnie myślą do ciebie, ponieważ merytorycznie jest na poziomie wczesnej podstawówki. Poza tym wczoraj Nexus 7 dostał oficjalnego Androida 4.2, a szybkość aktualizacji to jest kolejny argument za kupieniem tego urządzenia. O wydajności juz nie wspomnę, ponieważ po podkręceniu proca, kładzie na łopatki nawet Asusa Transformer Prime za ponad 2 tysiące złotych.
Kaczor
dn. 16.11.2012 godz. 12:00:00

Google Nexus 7 to dziadowski sprzet brak wejścia na kartę SIM a bez internetu android to kaleka.Brak możliwości rozszerzenia pamięci a przy dzisiejszych grach 16gb to malutko , ekran nie chce sie obracać trzeba zmieniać w ustawieniach ogólnie sprzętowo dobrze wypasiony ale przy tych brakach to tylko zabawka dla dziecka

mobi
dn. 23.10.2012 godz. 11:12:00
Niestety misiek coraz mniej czasu, a na długie testy komplety brak czasu, dlatego zacząłem się ograniczać do wideo testów. Głośnik dlamnie jest ok, więc jak mogłem mówić o czymś z czym podczas testu nie miałem problemu, to samo z ekranem, żadnych problemów, a dokładną specyfikacje masz na 1000 stron w sieci i była już klepana przez ludzi mnóstwo razy i mało kogo to obchodzi. Ważne właśnie jak tablet sprawdza się w codziennym użytkowaniu, a po 1,5 miesiąca używania nie widzę jego słabych stron. Może poza jedna że wolałbym żeby miał 8 cali jak Motorola Xoom 2 ME lub dzisiaj zaprezentowany iPad Mini, jednak one bebechami nawet nie zbliżają się do Nexusa, który już od 2 tygodni ma Androida 4.1.2.
piotrczort
dn. 25.09.2012 godz. 02:20:33
Popieram, mobi co z obsługą tapatalka na androidtablet.pl, dogg już kiedyś o to pytał a jak już w pl jest dostępny od dzisiaj za 999 zł to może trochę tam ludzi trafi i by się przydała. ps. pierwszy temat o podstawowych modyfikacjach już jest tam wstawiony
misiek998
dn. 25.09.2012 godz. 12:00:00

początek - witam, a nie "test wydajności, ale może najpierw o czy innym." android 4.1.1 a nie "4.11." Tablet nie pokazuje swojej siły, tylko jest bardzo szybki. A może by tak w kwestii szybkości wspomnieć o projekcie "butter". Wiele osób zarzuca że głośnik w tym tablecie jest beznadziejny, tu nie ma o tym żadnej wzmianki ;) To samo z niedokręconym wyświetlaczem. To ze gry chodzą płynnie i w co pograć to można gdzie indziej poczytać.Nie dowiedziałem się także dokładnej specyfikacji, jest tak między wierszami. Brakuje jakiejś wzmianki o wyglądzie urządzenia, może porównania do czegoś? Ogólnie jest dobrze, ale nie taką recenzję chciałem przeczytać/usłyszeć, nie tego oczekiwałem.

Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.