Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Kod w butach od Orange na Facebooku

autor: Tymoteusz Tyrajski, źródło: mobileman.pl, dn. 03.12.2012 godz. 19:28


       Orange przygotowało dla wszystkich swoich fanów nową grę Kod w butach, w której można zdobyć minuty do Orange, SMSy do Orange lub wszystkich sieci, pakiety złotówek na transfer danych oraz pakiety złotówek na Konto Promocyjne.


Na czym polega gra? Na początku należy wybrać jedną z pięciu nagród, o którą chcesz zagrać. Następnie kod tej nagrody zostanie ukryty w jednym z butów wyświetlonych na planszy. Po wciśnięciu guzika "przemieszaj", buty kilkaktronie zmienią swoje położenie. Jeżeli wskarzesz prawidłowy but, w którym została ukryta nagroda wygrywasz ją.


Aplikacja dostępna jest od 3 do 10 grudnia 2012 roku lub do wyczerpania puli kodów. W grzę można zdobyć maksymalnie pięć różnych Bonusów w czasie działania Aplikacji, w tym maksymalnie jeden kod dziennie.

Promocja przeznaczona jest dla Użytkowników ofert Orange na kartę oraz klientów indywidualnych oferty Mix (z wyjątkiem kodu na transfer danych, który może być aktywowany wyłącznie przez Użytkowników oferty Orange na kartę). Kod na Bonus należy aktywować do 14 grudnia 2012, aby dokonać aktywacji należy go wysłać pod bezpłatny numer 80105. O przyznaniu Bonusu Użytkownik zostanie poinformowany SMSem w przeciągu 24 godzin od momentu aktywacji kodu.

Aplikacja konkursowa dostępna jest TUTAJ. Regulamin promocji znajduje się pod TYM linkiem.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Komentarze:
jatwar88
dn. 03.12.2012 godz. 10:25:29
kody
zosia
dn. 03.12.2012 godz. 08:44:49
ale wtopa
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.