Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Konsole PlayStation 4 i PlayStation 3 oraz zegarek SmartWatch 2 w super ofercie Plusa!

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: Plus, dn. 15.04.2014 godz. 12:47

Od 15 kwietnia w ofercie sieci Plus pojawią się super sprzęty, które z pewnością mogą stać się wspaniałymi prezentami komunijnymi! Najnowszej generacji konsola do gier Sony PlayStation4, znana i niezawodna wcześniejsza konsola Sony PlayStation3 oraz zegarek Sony SmartWatch2 to obiekty marzeń zarówno dzieci, młodzieży, jak i wielu dorosłych. Będą one dostępne dla wszystkich klientów w specjalnych zestawach ze smartfonem. Konsole będą dostępne również w zestawie z domowym routerem LTE, dzięki czemu można cieszyć się wszystkimi ich funkcjami związanymi z dostępem do Internetu.

 

Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system do gier, jak Sony PlayStation4. Najnowsza konsola japońskiego koncernu to najlepsze miejsce do grania, a aktualizacje systemowe oprogramowania i gier są pobierane w tle. System konsoli PS4 zapamiętuje styl gry i intuicyjnie personalizuje materiały proponując te najczęściej wykorzystywane. Nowy kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 oraz możliwość dzielenia się ze znajomymi najlepszymi momentami w grze to dodatkowe zalety konsoli jeszcze bardziej potęgujące niesamowite wrażenia z jej użytkowania. Dodatkowo aplikacja PlayStation App umożliwia połączenie z konsolą PS4 za pomocą smartfonu lub tabletu. Do konsoli dołączona została gratis gra.

 

Konsola Sony PlayStation4 jest dostępna w dwóch zestawach:

  • ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,

  • z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.

 

 

 

W nowej ofercie Plusa dostępna jest także konsola PlayStation3 w zestawie z dwiema grami. PS3 to najlepsze gry w jakości HD, odtwarzacz Blu-Ray i DVD, kontroler ruchu PlayStation Move zapewniający niezapomniane wrażenia z gry i wyśmienitą rozrywkę, a dodatkowe funkcje sieciowe pozwolą na stały kontakt ze znajomymi i gry online. Konsola jest wyposażona w twardy dysk 500 GB.

 

Konsola Sony PlayStation3 jest dostępna:

  • w zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,

  • w zestawie z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.

 

 

 

Zegarek to tradycyjny i wciąż najpopularniejszy prezent na komunię, a w czasach otaczających nas super nowoczesnych technologii może to być również gadżet, którego wszyscy wokół będą zazdrościli. Taki jest właśnie zegarek Sony SmartWatch2, czyli idealne bezprzewodowe akcesorium do smartfonu z systemem Android. Zegarek ten komunikuje się przez Bluetooth z telefonem i pokazuje wszystkie przychodzące na telefon powiadomienia. Na zegarku można sprawdzić wiadomości SMS i e-mail, kalendarz, rejestr połączeń, Facebooka, Twittera, Gmaila i wiele innych informacji. Można też używać go jako pilota do telefonu i wykonywać oraz odbierać połączenia.

 

 

 

Zegarek Sony SmartWatch2 jest dostępny w zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament.

 

 

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.