Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

NEC MultiSync EA232WMi - monitor z panelem IPS

autor: Michał Słowiński, źródło: 4press, dn. 30.01.2011 godz. 19:23

NEC Display Solutions rozszerza ofertę o nowy 23-calowy monitor MultiSync® EA232WMi z panelem IPS, będący bezpośrednim następcą modelu MultiSync® EA231WMi. Podświetlenie diodami LED oraz takie funkcje jak np. czujnik natężenia oświetlenia otoczenia pozwalają na dalsze obniżenie już i tak niewielkiego zużycia energii. Dodatkowo, wykorzystanie w procesie produkcji plastiku pochodzącego z recyclingu oraz materiałów niezawierających rtęci oznacza dodatkowe ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko. Monitor oferuje doskonałej jakości obraz w formacie 16:9 i kontrast dynamiczny 25000:1. MultiSync® EA232WMi jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań biurowych i rozwiązań wieloekranowych w średnich i dużych firmach.

Zgodnie z filozofią NEC Green Vision, przyjazność dla środowiska jest priorytetem w przypadku nowej wersji monitora MultiSync® EA231WM. Oprócz podświetlenia diodami W-LED monitor posiada energooszczędne funkcje takie jak automatyczne dostosowanie jasności ekranu do warunków oświetleniowych otoczenia. One Touch Eco Button służy do przełączania monitora w tryb pracy Eco za pomocą tylko jednego przycisku.

Monitor posiada szeroki wachlarz złączy. Wyposażono go w hub USB, złącze DisplayPort, wyjścia: zarówno cyfrowe DVI-D, jak również analogowe. Dzięki temu monitor gwarantuje dużą elastyczność i swobodę połączeń. Dodatkowo MultiSync® EA232WMi dysponuje głośnikami oraz gniazdem słuchawkowym.

Nowy model posiada możliwość regulacji wysokości ekranu w zakresie 110 mm, a także umożliwia pracę w trybie portretowym. Dzięki ergonomicznym i ekologicznym funkcjom monitor otrzymał certyfikat TCO 5.0 oraz EPEAT Gold.

Wraz z monitorem MultiSync EA232WMi wprowadzamy na rynek zaawansowany monitor biznesowy, który rzeczywiście spełnia rosnące wymagania ze strony firm - wyjaśnia Birgit Sommerer, Product Line Manager for Commercial Displays w NEC Display Solutions Europe - Połączenie wysokiej jakości obrazu, komfortu ergonomicznego, niskich kosztów użytkowania oraz dbałości o środowisko czynią ten monitor jednym z najlepszych w swojej klasie.

Dostępność i gwarancja
NEC MultiSync® EA232WMi jest już dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna netto tego modelu wynosi 1329 zł. Monitor oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej ze srebrna ramka ekranu. W zestawie posiada przewód zasilający, analogowy i cyfrowy kabel sygnałowy, sygnałowy kabel USB, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD. Wszystkie monitory NEC Display Solutions objęte są standardową, trzyletnią gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

 

NEC MultiSync® EA232WMi

Panel

23” IPS W-LED

Rozdzielczość

1920 x 1080

Jasność

300cd/m2

Kontrast

1000:1 (25000:1 dyn.)

Ergonomia

Tilt, Swivel, Pivot, Regulacja wysokości ekranu 110mm

Kąty widzenia

178/178

Czas reakcji

14ms

Złącza

D-SUB, DVI-D, DisplayPort, USB

Dodatkowe

Czujnik natężenia oświetlenia otoczenia

NEC Display Solutions Europe GmbH
NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na cztery regiony sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową oraz Europę Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

NEC Corporation to jeden ze światowych liderów wśród dostawców Internetu, sieci szerokopasmowych oraz rozwiązań dostosowanych do specyfiki działania dużych korporacji, jak również uwzględniających specjalistyczne potrzeby konsumentów na całym świecie. NEC dostarcza zindywidualizowane rozwiązania dla kluczowych segmentów rynku komputerowego, sieciowego oraz urządzeń elektronicznych poprzez wykorzystanie własnych doświadczeń na rynku IT i rynku sieciowym, a także poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych oferowanych przez NEC Electronics Corporation. Grupa NEC zatrudnia ponad 150 000 osób na całym świecie.

W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odwiedzić strony korporacyjne NEC pod adresem www.nec.com

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.