Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Nokia C6-01 oraz C7 i E7 - trzy nowe smartphony

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: nokia, dn. 16.09.2010 godz. 23:53

   Do oferty Nokii wchodzą właśnie 3 nowe smartphony. Pierwszy z nich to flagowa Nokia E7, wyposażona w 4 calowy ekran dotykowy wykonany w technologii AMOLED i ClearBlack zwiększającą widoczność ekranu na zewnątrz budynków, wysuwaną poprzecznie klawiaturę QWERTY keyboard, aplikację Microsoft Exchange ActiveSync support, 8 megapixelowy aparat cyfrowy z funkcją nagrywania wideo w formacie 720p,  16GB pamięci wewnętrznej, złącze HDMI oraz system Dolby Digital Plus. Grubość telefonu to tylko 13.6mm. Cena została ustalona na 495 Euro, a do sprzedaży Nokia E7 trafi pod koniec roku.

zapraszamy na forum NOKII

Drugim smartphonem zaprezentowanym przez Nokie jest model C7, który również jak poprzedni działa na systemie Symbian^3. Nokia C7 została wyposażona w 3.5 calowy ekran dotykowy AMOLED, 8 megapixelowy aparat cyfrowy z funkcja nagrywania filmów wideo w formacie HD 720p, 8GB pamięci wewnętrznej memory. Podobnie jak Nokia E7 również i ten model trafi do sprzedaży pod koniec roku w cenie 325 Euro.

 

Najtańszym z zaprezentowanych modeli jest Nokia C6-01, którego cenę ustalono na 260 Euro. Zastosowano w niej 3,2 calowy ekran dotykowy wykonany w technologii AMOLED ClearBlack, 8 megapixelowy aparat cyfrowy, slot na karty microSD, a w pełni naładowana bateria zapewnia 17 dni czuwania.  W sprzedaży pojawi się w czwartym kwartale.

Szczegółowe dane techniczne:

NOKIA C7

NOKIA C6-01

 

 

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.