Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Nowy Mix Plus już dostępny!

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: Plus, dn. 05.11.2014 godz. 10:45

    Można już korzystać z nowego Plus Mixa. To całkowicie odnowiona oferta z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nowoczesnymi smartfonami za 1 zł.
Plus Mix to kontrola wydatków. Płaci się tyle, za ile doładuje konto i w każdej chwili można zrealizować wszystkie doładowania. Klient sam więc decyduje o długości kontraktu i może zakończyć umowę, kiedy tylko chce. A do wyboru mają jeszcze smartfony nawet za 1 zł.

Nowy Plus Mix – oferta bez limitów z telefonem
Dostępny od 4 listopada nowy Plus Mix to propozycja dla osób, dla których ważna jest zarówno oferta, jak i smartfon w atrakcyjnej cenie. Znajduje się w niej wszystko - nowoczesne smartfony rozpoznawalnych marek, a do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz duże pakiety internetowe.
Nowy Plus Mix to:
1. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu 60 zł.
2. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu 50 zł.
3. Same rozmowy w niższych doładowaniach 30 zł oraz 40 zł.
W każdej z ofert klienci mogą znaleźć atrakcyjny smartfon już za 1 zł, na przykład LG F60 w doładowaniu 50 zł w ofercie elastycznej.
Oferta jest dostępna również w ramach programu smartDOM, a wówczas do każdego doładowania kontraktowego otrzymuje się 10 zł extra.

Oferta dostępna jest zarówno z kontraktem elastycznym jak i standardowym, przy czym w kontrakcie elastycznym niższe są ceny telefonów.
Klienci mogą także „bez konsekwencji” dopasowywać ofertę do swoich potrzeb. Pakiety przyznawane w poszczególnych doładowaniach mogą być włączane i zmieniane, kiedy chcą i jak chcą. W każdej chwili mogą również dokupić dowolny pakiet cykliczny na 30 dni.
1. Pakiety Internetowe:
Pakiet 1 GB za 15 zł
Pakiet 2 GB za 25 zł
Facebook i Instagram – za 5 zł
2. Pakiet SMS-ów:
Pakiet SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 10 zł
3. Pakiety na rozmowy:
Rozmowy bez limitu do Plusa za 10 zł
Pakiet 200 minut na stacjonarne za 5 zł
Dodatkowo dla klientów przenoszących numer została przygotowana specjalną promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.
Klienci, którzy mają już telefon i nie potrzebują nowego, mogą wybrać ofertę bez telefonu, w ramach której otrzymają 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego, przez cały kontrakt. W przypadku umowy bez telefonu umowa jest także krótsza – tylko na 18 doładowań.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.