Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Orange - lider na rynku aktywnych kart SIM!

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: orange, dn. 12.08.2010 godz. 22:30

     W drugim kwartale tego roku Orange wyprzedził konkurentów zarówno pod względem liczby aktywnych kart SIM, jak i wartościowego udziału w rynku. Na koniec czerwca z usług Orange korzystało 14,209 mln klientów, a przychody Orange wyniosły 1 950 mln zł. To daje Orange pozycję absolutnego lidera.

- Bardzo cieszymy się, że powróciliśmy na pozycję lidera w obydwu wskaźnikach rynkowych. Zawdzięczamy to konsekwentnej polityce marketingowo-sprzedażowej i naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem, decydując się na naszą ofertę - powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP. - Sukces to także zobowiązanie, dlatego będziemy nieustannie udawadniali, że Orange ma najlepszą ofertę na rynku.

Na koniec czerwca 2010 roku, Orange miał 14,209 mln klientów, podczas gdy z sieci Plus korzystało 13,709 mln użytkowników. W drugim kwartale br. Orange miał 1 950 mln zł przychodów, podczas gdy przychody sieci Plus, która zajmuje drugą pozycję na rynku, wyniosły 1 934 mln zł.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Komentarze:
Załamany Klijent
dn. 15.08.2010 godz. 12:00:00

To już wiem dlaczego mają klijentów gdzieś jak dzwoni sie do nich ze jest problem z zasiengiem to twierdzą ze tak musi być nieważne że klijent nie może dodzwonić sie w ważnej sprawie to zbywaja i mowią podpisalzes umowe to teraz twoj problem a nie bylo tak za czasow kiedy byla IDEA zasieng byl wszendzie mino ze nie na mapach miało go byc i co najwazniejsze w budynku a teraz kiedy ORANGE przejelo IDEA to wszystko zaczelo sie partolic delikatnie mowiac no i poprosu maja w d.... klijentow

Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.