Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Orange oraz Nju Mobile - darmowy internet przez cały weekend!

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: Orange, dn. 09.07.2016 godz. 20:41

    Na Blogu rzecznika prasowego firmy Orange pojawił sie wpis mówiąc o tym, że w zamian za problemy podczas awarii sieci sprzed kilku dni, wszyscy użytkownicy abonementowi oraz na karte Orange i Nju Mobile, przez cały weekend moga korzystać z darmowego internetu. Poniżej treść wpisu rzecznika, pana Wojtka Jabczyńskiego.

 

Awarie zdarzają się każdemu operatorowi. Nie my pierwsi i ostatni. Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj przez kilka godzin kłopoty z rozmowami i dostępem do mobilnego netu. Dlatego chcemy Wam to zadośćuczynić i zdecydowaliśmy, że w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 lipca) będziecie mogli korzystać z mobilnego internetu w kraju całkowicie za darmo. Dotyczy to wszystkich klientów Orange i nju mobile, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonamy automatycznie bez konieczności kontaktu z nami. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii.

AKTUALIZACJA: Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy. Przepraszamy i miłego surfowania.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.