Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Play - nowe telefony i obniżki cen (LG Bali, Samsung i7500 Galaxy SE Yari i inne)

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: blogplay, dn. 26.07.2010 godz. 13:15

     Zmień swoje życie na poziomie komórkowym z GM360 zaprojektowanym specjalnie dla Ciebie. Podzielisz się najlepszymi momentami w czasie rzeczywistym, wykorzystując wygodne systemy e-mail push i SNS. Obejrzysz zdjęcia, nie tracąc nic z ich, jakości, dzięki aparatowi Optic–all Zoom 5 megapikseli. Ale to nie wszystko. Delikatne wzornictwo GM360 sprawi, że zawsze wyróżnisz się z tłumu. LG Bali (GM360) posiada wbudowany aparat fotograficzny z optyką Schneider-Kreuznach o rozdzielczości 5 Mpx z lampą błyskową. Dzięki funkcji SNS (Social Networking System) otrzymasz zintegrowany dostęp do najpopularniejszych serwisów społecznościowych, takich jak: Facebook, Twitter i wielu innych. Funkcja Power LED Flash sprawia, że niezależnie, od jakości i natężenia światła, zdjęcia zawsze są doskonałe.

LG GM360 Bali

Sony Ericsson Jalou


Życie to teatr. A Ty w nim występujesz. Telefon Jalou™ o wyjątkowym pięknie, szlifowanej fasecie jest wysokości mniejszej niż szminka — lecz na pewno zwraca uwagę.

Bądź uosobieniem ideału. Po prostu włącz lustro telefonu Jalou™ i zadbaj o to, by Twój wygląd był nieskazitelny. Dodatkowo telefon Jalou™ pomoże Ci zadbać o kondycję — ma wbudowany licznik kroków oraz kalkulator obliczający wskaźnik masy ciała.

Telefon ma aparat 3,2 Mpix z funkcją Photo Fix regulującą kolor, jasność i kontrast. Obsługuje wideo rozmowy, Bluetooth i pocztę elektroniczną, a dzięki HSDPA pozwala na swobodne przeglądanie Internetu i umożliwia szybkie umieszczanie zdjęć na blogu oraz dostęp do YouTube. Wolne chwile umila muzyką z odtwarzacza multimedialnego oraz radia z RDS.

Dodatkowo od jutra obniżamy ceny popularnego modelu Samsung S5230G Avila GPS.

Ceny Samsunga F480, i7500 Galaxy oraz Sony Ericssona Yari ulegają zmianie w związku z wyprzedażą w sieci.

Cenniki:

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.