Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Plus - Bezlik Rozmów, nielimitowane rozmowy w abonamencie, MixPlusie i Simplusie

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: plusgsm, dn. 31.08.2010 godz. 11:32

     Od 1 września wszystkie oferty dla klientów indywidualnych w sieci Plus (abonament, MixPlus i Simplus) startują z nową usługą „Bezlik Rozmów”, czyli swobodnymi, nielimitowanymi rozmowami ze wszystkimi w Plusie.

 

W nowej usłudze Bezlik Rozmów klient płaci tylko za pierwszą minutę rozmowy do sieci Plus, a resztę połączenia ma za darmo. W planach abonamentowych usługę tą można wybrać bezpłatnie, w MixPlusie kosztuje 5 zł miesięcznie. W Simplusie można ją aktywować bezpłatnie jeśli jest się klientem Simplus od co najmniej 6 miesięcy, a osoby ze stażem krótszym niż 6 m-cy zapłacą za korzystanie z usługi jedynie 3 zł.

 

Dodatkowo wszyscy klienci abonamentowi, którzy zdecydują się przedłużyć umowę otrzymają nawet do 120 minut miesięcznie więcej do wszystkich sieci. Natomiast Klienci MixPlusa przy przedłużeniu umowy otrzymają dodatkowy bonus – podwojone pierwsze doładowanie.

 

W ofercie abonamentowej dostępne będą także nowe telefony m.in. dotykowa Nokia C6 z wysuwaną klawiaturą QWERTY, GPS i aparatem 5MPix, oraz Sony Ericsson Hazel z GPS i aparatem 5MPix

 

Natomiast w MixPlusie wybór telefonów za 1 zł już w najniższym doładowaniu, w tym muzyczna Nokia X3 z aparatem 3,2 MPix.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.