Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Samsung Galaxy J1(2016) - trafił do sprzedaży w świetnej cenie!

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: sammobile.com, dn. 11.04.2016 godz. 13:29

     Samsung wprowadził do sprzedaży nowy model z seri "J" . Mowa tutaj o najtańszym członku tej rodziny, czyli Samsungu Galaxy J1. W tej chwili trafił on do sklepów w Kanadzie. Bo bardzo ciepło przyjętym modelu J5, tym razem mamy doczynienia z jego bardziej budżetową wersją w cenie około 150$. Możliwe, że podobnie jak to jest w przypadku modeli J5 oraz J7, Samsung Galaxy J1 trafi również na rynek europejski, w tym polski.

 Specyfikacja techniczna modelu J1 zawiera 4,5 calowy ekran AMOLED, czterodzeniowy procesor 1.3GHz Exynos 3475 z układem GPU Mali-T720, wspieranym1GB pamięci RAM. Samsung Galaxy J1 został również wyposażony w 8GB pamięci wewnętrznej, 5 MPixelowy aparat fotograficzny umieszczony na tyle obudowy oraz przedni aparat z rozdzielczością 2 MPixele. Zamontowana została bateria o pojemności 2,050mAh. Smartfon posiada moduły WiFi, Bluetooth v4.1, GPS, oraz FM radio i wejście microUSB 2.0.

Biorąc pod uwagę cenę oraz użyte komponenty może on być ciekawym wyborem na pierwszy smartfon, jednak w tej cenie znajdzie się przynajmniej kilku mocnych konkurentów.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.