Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Samsung Galaxy Note 3 - wyciek bety Lollipopa

autor: Marcin Zdybel, źródło: gsmarena, dn. 18.12.2014 godz. 13:04

    Kilka dni temu widzieliśmy kilka screenów , które pokazywały jednostkę SM-N900U, którym jest Exynosz systemem Android 5.0 Lollipop. Niewiarygodną historią była informacja od członka forum samsungviet.vn, którzy rzekomo posiadał ROM dzięki błędowi na stronie internetowej samsung-updates.com.Cała historia była naciągana jednak na XDA pojawił się wątek z tym wyciekłym softem i jest to prawda.


Zrzuty ekranu ukazują białe tło menu, które jest bardzo kiepskim wyborem, ponieważ wyświetlacz Super AMOLED może pobierać znacznie więcej energii.Mamy nadzieję, że Samsung rozwiąże ten problem, zanim zostanie udostępniona oficjalna aktualizacja OTA.

Wyciekła wersja Lollipopa działa ale czytając forum XDA zawiera mnóstwo błędów których powinnimy oczekiwać ponieważ to wersja beta, która nie jest w żaden sposób przeznaczona do użytku publicznego.

Kilku użytkowników XDA, wgrało ten rom, ale również zastosowali kilka szybkich tweaków,opcji które rozwiązały pewne problemy w nim i naprawili problem z Bluetooth.

Lollipop dla Galaxy Note 3 jak widać jest już coraz bliżej.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.