Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Simplus Bliskie Numery - nielimitowane rozmowy i smsy z trzema osobami w sieci Plus

autor: Marcin Wichniarski, źródło: simplus, dn. 27.01.2010 godz. 13:17

      W Simplusie w taryfie Twój Profil został udostępniony nowy profil – Bliskie Numery.  Dają one możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów i SMS-ów z TRZEMA bliskimi osobami w sieci Plus.

Aby skorzystać z oferty Bliskie Numery, należy wpisać na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny usługi: *104*51*48 nr_tel_w_sieci_Plus#, a następnie nacisnąć przycisk inicjujący połączenia.
Aktywacja usługi na 30 dni kosztuje 5 zł dla każdego numeru.

Oferta jest dostępna tylko w taryfie Twój Profil. Użytkownicy, którzy z niej korzystają i mają aktywny inny profil, muszą go dezaktywować, jeśli chcą przejść na profil Bliskie Numery (jednocześnie można korzystać tylko z jednego profilu).


Użytkownicy korzystający dotychczas z innej taryfy niż Twój Profil w celu skorzystania z nowej oferty muszą przejść na taryfę Twój Profil, stosując  kod  *147*50# (nie ma możliwości powrotu do wcześniejszej taryfy).


Aktywny użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić  za pomocą bezpłatnego kodu *104*51# okres ważności ustawionych Bliskich Numerów oraz ich aktualny wykaz.


Aby w dowolnej chwili zmienić ustawione Bliskie Numery, wystarczy dezaktywować  wcześniej wybrane numery, stosując bezpłatny kod *104*01*48nr_tel_w_sieci_Plus#.


Ustawione Bliskie Numery są automatycznie przedłużane co 30 dni, pod warunkiem że na koncie użytkownika są dostępne środki. Nie ma więc obawy, że ustawione numery wygasną.
Regulamin oferty dostępny jest na stronie simplus.pl

 

amAze GPS – darmowa nawigacja !

Acer Aspire 5820TG TimelineX - do 12 godzin pracy wydajnego notebooka!

Notebook Samsung R580/R780 z Core i5 oraz GeForce 330M w Polsce, a cena to....(video)

BLOW GPS50Ybt, GPS43Ybt - z 42 kanałowym GPSem MTK

Wydajne laptopy dla gracza za 2500 złotych?

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.