Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman
Aktualność

Test wideo Tunera DVB-T H.264 MT4167 - darmowa telewizja mobilna?

autor: Jarosław Gołaszewski, źródło: mobileman.pl, dn. 07.07.2012 godz. 19:24

      Dzisiaj przetestowałem ten micro tuner do naziemnej telewizji cyfrowej, poniżej możecie obejrzeć film z testem. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, za cenę 45zł i od takiego małego urządzenia nie spodziewałem się za wiele, a tu takie zaskoczenie. Zarówno proces instalacji i samo działanie nie sprawia żadnych problemów. Jedynie instalację trzeba wykonać dokładnie zgodnie z instrukcja krok po kroku, a później zresetować kompa. Następnie możemy już wyszukać kanały i oglądać TV. Bardzo przydatną funkcją jest EPG, czyli elektroniczny program telewizyjny oraz funkcja nagrywania programów i filmów na dysk twardy, gdzie możemy dokładnie zaprogramować program, dzień i godzinę nagrania. Ten tuner to idealne rozwiązanie na wakacyjne wyjazdy, ponieważ i tak w większości przypadków zabieramy ze sobą już laptopy, czy netbook, więc takie urządzenie pozwoli nam na oglądanie telewizji w dowolnym miejscu. Oczywiście musi być tam zasięg Cyfrowej Telewizji Naziemnej, jednak juz w tej chwili nie jest to wielki problem.
W zestawie znajduje się tuner DVB-T na złącze USB, mała antenka teleskopowa, przejściówka do podłączenia normalnej anteny zewnętrznej(kabel koncentryk), instrukcja obsługi i płyta instalacyjna. Zapraszam do oglądania testu.

Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Komentarze:
misiek998
dn. 01.09.2012 godz. 10:40:34
Zakupiłem taki sam, mieszkam 30km od nadajnika i nie łapie kompletnie nic bez bardzo mocnej anteny zewnętrznej... Mobi jaki ten internet jest mały ;)
mobi
dn. 20.07.2012 godz. 01:23:49
10-15km
mirek2243
dn. 08.07.2012 godz. 07:30:34
W jakiej odległości od nadajniki testowałeś telewizje??
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.